Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       ZGODA

Międzynarodowe Mistrzostwa Amber Eyes
10-11.11.2023

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach "Amber Eyes" stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi. Mistrzostwa w stylizacji damskich i męskich brwi oraz rzęs, a także obecnie w branży kosmetycznej najbardziej popularnego zabiegu liftingu/laminowania rzęs. Sprawdź się! Zdobądź tytuł Mistrza "Amber Eyes" International Championships w stylizacji rzęs i brwi, a wyjątkowy puchar będzie Twój! Zwycięzcy dodatkowo otrzymują dyplomy i nagrody od sponsorów, a wszyscy uczestnicy i modele/modelki certyfikaty.
 

Potwierdzam, że zapoznałem(łam) się z regulaminem mistrzostw

Konferencja Amber Eyes
12.11.2023

Najbardziej utalentowani międzynarodowi mistrzowie w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi oraz wykwalifikowani prelegenci z dziedziny zdrowia, marketingu, prawa branży kosmetycznej będą prowadzić aż czternaście wykładów w ramach konferencji "Amber Eyes" Conference.
Doświadczeni prelegenci tylko tutaj podzielą się z Wami doświadczeniem i wiedzą, którą zdobywali latami.
Uczestnik konferencji otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Potwierdzam, że zapoznałem(łam) się z regulaminem

Międzynarodowe Mistrzostwa Amber Eyes ONLINE
10-11.11.2023

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach ONLINE "Amber Eyes" stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi. Mistrzostwa w stylizacji damskich i męskich brwi oraz rzęs, a także obecnie w branży kosmetycznej najbardziej popularnego zabiegu liftingu/laminowania rzęs. Sprawdź się! Zdobądź tytuł Mistrza "Amber Eyes" International Championships ONLINE w stylizacji rzęs i brwi, a wyjątkowy puchar będzie Twój! Zwycięzcy dodatkowo otrzymują dyplomy i nagrody od sponsorów, a wszyscy uczestnicy i modele/modelki certyfikaty.


 
Organizator - Grażyna Kleba

Wielokrotna Międzynarodowa mistrzyni w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji rzęs oraz brwi. Pedagog, wykładowca, nauczyciel w szkole kosmetycznej, szkoleniowiec, specjalista w dziedzinie rzęs i brwi. Właścicielka salonu Bella Donna Salon w Gdyni, centrum szkoleniowego Lash&Brow by Grażyna Kleba oraz sklepu internetowego z produktami do rzęs i brwi - Lashbotox.pl . Dowiedz się więcej o mnie »