Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       ZGODA

"AMBER EYES"
CONFERENCE
KONFERENCJA STYLIZACJI I PIELĘGNACJI RZĘS I BRWI

PROGRAM KONFERENCJI

9 październik 2020 /piątek/ - godz. 09.00 - 18.30

09.00 - 09.45
PRZYGOTOWANIE DO MISTRZOSTW - CO JEST WAŻNE I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ABY WYGRAĆ.

Wykład
Grażyna Kleba – wykładowca oraz sędzia na międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs i brwi. Międzynarodowa mistrzyni w stylizacji rzęs i brwi. Stylistka rzęs i brwi z ponad 10-letnim doświadczeniem. Organizatorka Międzynarodowych Mistrzostw i Konferencji "Amber Eyes". Laureatka wielu prestiżowych nagród. Właścicielka Centrum szkoleniowego „Lash & Brow by Grażyna Kleba", salonu „Bella Donna Salon" w Gdyni oraz marek „Lashbotox.pl" i „Expert Lash Botox".

09.50 - 10.35
JAK ZNALEŹĆ SIŁĘ W SOBIE.

Wykład
Ewa Sobiebiecka – Jej ulubiony obszar w psychologii stosowanej zajmujący się profilaktyką, diagnostyką i terapią zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania, czyli zaburzeniami w regulacji stosunków człowieka z jego otoczeniem. Od 2 lat pracuję w zawodzie psychologa klinicznego w funkcji "źródło zmian".

10.45 - 11.45
HENNA BRWI - JAK PRAWIDŁOWO JĄ WYKONAĆ? - POKAZ

Wykład
Aleksandra Kulik – sędzia oraz wykładowca na międzynarodowych mistrzostwach w stylizacji rzęs. Instruktorka stylizacji rzęs i brwi z wieloletnim doświadczeniem. Autorka programów szkoleniowych wspierających rozwój stylistek rzęs w branży. Właścicielka firmy Impressive Style. Organizator Lash Meetingow dla stylistek rzęs w Holandii, mających na celu pomoc w rozwoju biznesowym.

11.50 - 12.35
KOLOROWE RZĘSY - MISTRZOWSKA STRATEGIA.

Wykład
Monika Górecka – wykładowca oraz sędzia na Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji rzęs. Międzynarodowa mistrzyni w stylizacji rzęs. Finalistka Mistrzostw Świata Online „Lash Festival 2018". Stylistka z wieloletnim stażem, instruktor stylizacji rzęs od 2016 roku. General Instruktor w projekcie United Lash Army. Właścicielka salonu i centrum szkoleniowego MBeauty w Gdańsku.

12.40 - 13.40
LIFTING RZĘS - TAJNIKI PERFEKCYJNEGO ZABIEGU.

Wykład
Barbara Puszkarek – Ukończyła studia inżyniersko- magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Właścicielka Centrum Szkoleniowego stylizacji rzęs i brwi w Krotoszynie. Właścicielka studia urody oraz punktu dystrybucyjnego BEAUTY AND YOU. Autorka programów szkoleniowych, pasjonatka naturalnej stylizacji oprawy oczu. Sędzia w mistrzostwach "Lash Games", lider konkursu "Fire Questions Tournament in Eyelash & Eyebrow Styling". Stylistka rzęs i brwi, makijażystka, linergistka.

13.50 - 14.35
KLEJE DO RZĘS - FAKTY I MITY

Wykład
Monica Zet – Marka Monica Zet narodziła się w 2011 roku w Marbelli (Hiszpania). Początkowo była to działalność ograniczona do stylizacji rzęs i brwi. Z czasem jednak naturalną drogą rozwoju było zaspokojenie własnych potrzeb produktowych, których rynek nie oferował. Właścicielka marki Monika Zielińska, posiadająca wyższe wykształcenie chemiczne rozpoczęła prace nad stworzeniem własnych produktów. Tak powstały bestsellery takie jak: BioCleaner, Hyaluron Magnet, Big Sister a także cała gama wysokogatunkowych klejów.

14.40 - 15.40
TECHNOLOGIA PRACY KREMOWO-PUDROWĄ FARBKĄ OKIS BROW - POKAZ

Wykład
Katarzyna Brynkiewicz – w zawodzie stylistki rzęs od 2010 roku. Założycielka marki Planeta Rzęs, właściciel akademii rzęs i brwi Planeta Rzęs. Właścicielka i GŁÓWNY trener marki OKIS BROW POLSKA. Uczestnik i zwycięzca międzynarodowych mistrzostw.

15.50 - 16.35
ALERGIA NA JEDNYM OKU. CZY TO MOŻLIWE?

Wykład
Edyta Nabit – Stylistka rzęs i brwi z 10letnim stażem. Łącznie 30 nagród zdobytych na mistrzostwach live i online. Wszystkie w kategorii Expert. Jej specjalność to męskie przedłużanie rzęs.
Właścicielka Salonu kosmetycznego Lash Life w Lublinie. Instruktor takich marek jak Magnitica Lashes, Elleebana i Lash Life Pro. Właścicielka sklepu internetowego www.lashlife.pro.

16.40 - 17.25
BIZNES BEAUTY W ZMIENNEJ RZECZYWISTOŚCI.

Wykład
Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska – Coach, trener efektywności osobistej i biznesowej. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych z Psychologii coachingu biznesowego na Uniwersytecie Gdańskim. Wspiera osoby indywidualne oraz firmy w diagnozie i rozwoju posiadanego potencjału. W pracy korzysta z innowacyjnego narzędzia Harrison Assessments, które efektywnie wskazuje mocne strony oraz obszary do rozwoju.

17.30 - 18.15
SKRĘTY L i M A EFEKT KIM

Wykład
Alla Rio – wykładowca oraz sędzia na Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji rzęs i brwi. Międzynarodowa Mistrzyni i Mistrzyni Świata w stylizacji rzęs. Autorka wielu publikacji w pismach branżowych. Stylistka z wieloletnim stażem. Właścicielka centrum szkoleniowego "Lash and Brow" oraz marki "Alla Rio" w Warszawie.